Új hozzászólás Aktív témák

  • AgFRjkUZT_3

    tag

    válasz atti_2010 #9696 üzenetére

    Az a helyzet, hogy elindult a gép, fönn van a Windows is. Csak a video rendszer volt alapértéken, és ebből jöttem rá (addig eszembe sem jutott, sajnos), hogy a biost kéne frissíteni, mert nem ismeri a procit. Az MSI-nek van egy windowsos LiveUpdate programja, amiben elindítottam a bios frissítést. El-el tünt a kép, ahogy várható volt, meg írta is, hogy erre számítsak, majd a végén kért egy restartot. Ezután csak a egy fekete képernyő jött föl a következő felirattal a képernyő közepén:
    "Warning!
    BIOS is incorrect, please update BIOS for Richland.
    Press F1 to run setup."

    A UEFI-be be tudok menni és elérhetők a BIOS update opciók is.

    Már készítettem egy bootable pendrive-ot, amire fölmásoltam a fleshelő exét, de nem tudom vele bootolni a gépet. Valószinűleg az UEFI-ből lehetne csak megoldani...

    Most itt tartok.

    Ja még egy. Az MSI kiadott egy pdf -et, amiben magyarázza a Richland-ra való frissítést, és ebben van, hogy Trinity kell hozzá, meg ebben van a bootolható pendrive, amiről futtatni kell a fleshelő exét. A pendriveva, valószinűleg nem tudom már bootolni a gépet.

    Csak vártam, és vártam, és mikor nem jött semmi, tudtam, csak Tőled lehet...

Új hozzászólás Aktív témák