Keresés

Aktív témák

  • Komplikato

    veterán

    válasz trojanhorse #441 üzenetére

    ''- Ja örülök, hogy ti mindannyian megengedhettek magatoknak 20,21,22,23 colos monitorokat (200000-ért), de én nem!''
    Gagyibb 20''-os 1440x900-as monitorokat 60-65K között vagdosták a néphez karácsony elött különböző fantázia márkanevekkel. :D
    Másrészt egy CRT ami tud ilyen felbontást, az nagyságrendileg olcsóbb (sajnos) ma már.

    Azt meg fejts ki, mi bajod az AMD szinvonalával??? Mert le van maradva, az kétségtelen, de a szinvonalával??? Azért 64 bitten még mindíg jobban csúszik.
    Most ne magyarázd már meg, hogy a CPU szinvonala a ''tuningolhatóságon'' múlik.
    Mindenki tudja, hogy ált. a procigyártóknak minden sorozatból csak az első szériái húzhatóak. Megnyugtatlak, hogy ha beindúl a 2,5-3.0GHz Core 2 Duo/Quad gyártása, akkor kapásból nem fog menni ilyen órajelen a kapható kisebb procik 90%-a.


    [Szerkesztve]

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

  • FireGL

    aktív tag

    válasz trojanhorse #441 üzenetére

    A két architektúra között (G80,R600) annyi különbség van, hogy nem is érdemes belemenni, egy a lényeg, hogy mindkettő DX10, és SM4 támogatású! 100%-ban, ami az utóbbi időkre nem volt épp jellemző!

    G80 az tényleg 100%-ban DX10-es, az R600 meg 100%-ban DX10.1-es.
    G80 vs. Dx10.1 = 0%

    Egy kis DX10.1 info:

    ''*Access to shader resources improved for MSAA
    *Customized Downsampling Filters
    *Floating Point Blending improvement
    *Better Shadow Filtering
    *Large multi-core (CPU) utilzation improvement
    *Less Calls to API during reflections and refractions
    *Indexable arrays for Cube Mapping
    *32-bit FP filtering (16-bit in dx9 and dx10.0)
    *Full application control of Anti-Aliasing (On-the-fly AA switches?)
    *Control over where AA is applied within a scene (rather than all-or-nothing)
    *WDDM 2.1 (Instant Context Switching in shaders, Improved processing of Page Faults)
    ''

    Forrás: www.elitebastards.com [link]

    Erről ennyit :D

    Az embert a gondolkodás tette állattá...

  • Thrawn

    félisten

    válasz trojanhorse #441 üzenetére

    Először is LOL!
    Másodszor ROTFL!

    1. nem agarak hanem agyarak
    2. Az AMD-nek még csak esze ágában sem volt megvenni az nVidiát
    De: [link] remélem értesz valamennyire angolul :P
    3. Szögfüggetlen aniso: honnan tudod milyen lesz az R600-ban, tán te is egy elvándorolt ATI mérnök vagy? Az AMD-től meg elvándorolt a K8 kitalálója, és lám mégsem dőlt össze náluk a a világ.
    4. nem engedhet meg mindenki ilyen monitorokat. Én sem. De nincs is csúcs VGA-m sem
    5. Az Intelnek nemcsak a rendszerbusszal volt gondja, sőt szerintem ha az lett volna a legnagyobb baj már rég kitaláltak volna helyette valami mást. Inkább a szivárgó árammal voltak gondjaik lásd Prescott és társai (iszonyat hőfejlődés, áramfelvétel stb)
    6. a minőségi aggályaidat nem értem, sőt szerintem nem is lehet érteni :P
    7. csak halkan megsúgom, hogy az R600 nem directx 10-et hanem 10.1-et fog támogatni
    a DX9.0c SM3.0-mal az FX5xxx szériának voltak gondjai

    Összességében: :W :F

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • g4dg3t

    senior tag

    válasz trojanhorse #441 üzenetére

    most akkor a 130nanos NewCastlet fikazzuk a 65nanos Conroe elleneben? Muha...

    ...hanyagold az AMD vs Intel flamet-t, foleg ebben a topicban!

Aktív témák