Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz kátú #41956 üzenetére

    Jo, ezt alairom, de havi 10€ koruli osszeg sztem meg egy atlagfotosnak sem tulsagosan veszes. Persze van par ingyenes alternativa is, amiket fejlesztenek, de szvsz messze az LR-hez van a legtobb ingyenesen elerheto (ebook,blog,YT video) oktatoanyag.

    #41957-re: iden masodszor lattam ezt a bocit, de ugy remlik, mintha szandekosan lenne megvagva. A hely maga, bar farm-nak van hivva inkabb ugy kell elkepzelni,hogy van egy kb 1700-as evek vegen alapitott, kb 160hektaros uradalom, kozepen ilyen Gyorgy korabeli epulet, korulotte hatalmas par, es az uradalombol alakitottak ki egy haziallat simogatot, kacsakkal, patasokkal, madarakkal, stb, kb evi 100e latogatoval. Szoval abszolute nem haszonallatoknak vannak tartva, inkabb bemutato allatoknak, csomo csalad latogatoval, azt is el tudom eppenseggel kepzelni, biztonsagi okbol van lefureszelve a bocik szarva. Kecskeke pl nincs.

    Felreertes ne essek, nem fenyezni akarom a helyet, de itt az allatoknak merfoldekkel jobb soruk van mint egy atlag gazdasagban, .Itt van szinesesben is, eloszor szines verzion dolgoztam, de akkor nem tetszett, igy lett inkabb FF, most viszont mar egyforman tetszik mindket verzio.

    marcitp, #41958. Nagyon jol latod, sajnos a fotozas nem veleszuletett kezsegem es mig nemegy topikrarsba tobb tehetseg szorult nekem meg ugy is lassan megy a fejlodes, hogy kb 7eve van vagy DX vagy MFT..A hibakat legalabb en is eszreveszem, csak sajna tobbnyire utolag, mikor mar keso ujbol megloni. Mindig sikerul valamit elnagyolni, ami pici dolog csak hozzaadna. Amikor meg volt ido,Patrik elott jellemzoen, akkor elszartam az idot, pedig szamtalan lehetoseg lehetett volna, hogy tegnert, hegyeket, vagy akar belvarost jarva fotozva fejlodjek. Most meg a Pocsossel a puttonyban :) mar lenne ra ingerencia, csak szabadido nincs sok. Itt is, a kiccsalad setalt (keresztszulok is ott voltak) en meg par kep, katt, utanukloholas modban probaltam par emleket megorokiteni. Nem veletlen olvasom egy csomos fotos cikkben, forumon, hogy lassits le, jobban gondold at...Na ez qrvara nem megy:)

    Na, ennyi, koszonom ismet a velemenyeket, es bocs,hogy kicsit hosszu lett.

    B

    PS: marcitp, van par viragos is, csak meg nem tettem f-en publikussa. Igyekeztem a lilaviragos kepnel adott tanacsaidat megfogadni, lehet majd 1-2 nap mulva beteszem ide azt a 3-4et, amit esetleg kiraknek a falra,hogy ujbol ramenjen a cheksum kalkulatorotok. ;)

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák