Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz jjeahh #29174 üzenetére

    Ezt most komolyan írod? Neeeeeeeeeeeeee.... Hogyan? Utálom, hogy minden második évben, máshová kell tölteni fel cuccot, mert elavul... Nekem ez a Flickr totál új, és nem értem miért nem lehet szépen összerendezni a képeket. Mármint ha mondjuk én a középén levőt akarom mondjuk a második helyre, vagy mittudomén... :DDD Van mappába rendezés, de minek? Ha valaki rámegy az oldalamra, egybe kidobja az összes képet, és ha már sok lesz, ki fogja végiggörgetni? :O

    @hcl: Sokkal jobb képet is tudtam volna lőni, ha maradunk még pár percet. Többet asszony, család, és masina együtt kizárt. Jól össze is vesztünk. :DDD "Csináltál vagy 20 képet, nem elég már?" :DDD

    Most arra gyúrok, hogy egyszer egy olyan időt kifogjak, amikor mondjuk 1000 méter alatt full felhő minden, felette napsütés. Láttam egy fotós képét úgy, na az kemény... Olyan naplemente nem minden nap van. ;]
    Az a baj, hogy ami hegy mellett lakunk, oda van ilyen felvonó, de 17 órakor jön le az utolsó, és reggel csak 9-kor indul. Gyalog meg ugye kb 6 óra csak fel, le meg vagy 4.... Ahhoz hogy bevállaljam a sötétben való lefelé utat nagyon karcsú vagyok. Majdnem minden évben meghal valaki... lezuhan... :(

Új hozzászólás Aktív témák