Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fungeld

    aktív tag

    válasz zgospel #23082 üzenetére

    ,,kb mint nemrég valaki írta hogy bal oldalt túl sok helyet hagytam. hát tényleg, kösszépen, ha nem mondja észre sem veszem, pláne hogy direkt volt :U"

    Mivel csak én írtam a képedhez, ezért ezt magamra veszem. Nem a hellyel volt bajom, hanem azzal, hogy túl üres, szinte semmi sincs a kép bal 2/3-án, ezért szvsz nem is ad hozzá semmi pluszt a képhez. Ha neked így tetszik és szerinted tökéletes, akkor meg minek kérdeztél meg minket, hogy milyen? :F Lehetett rá számítani, hogy nem fogja mindenki azt mondani, hogy ááá ez k*rv@ jó lett. Ja és semmi bajom nem lenne, ha leírtad volna NEKEM, hogy direkt csináltad így, neked így tetszik. Egy szót nem szóltam volna, mert az a legfontosabb, hogy az alkotónak tetsszen. Viszont így nem volt túl korrekt, hogy egy oldallal később botlottam bele a célozgatásodba.

    (#23095) xXxian Szerintem pedig pont ez benne a jó, ezért különleges. Ott van például a makrózás vagy akár a timelapse videók és még sorolhatnám. A legtöbb ember szívesen nézi őket, mert a való életben nem látnak ilyeneket.

    (#23096) MC Pite Portrézáshoz nem értek( és máshoz sem :D), de nekem tetszik. Viszont egy kérdés: A másik oldalon direkt látszik a part vagy nem akartad feljebbről lőni a képet?

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

Új hozzászólás Aktív témák