Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Jhonny06 #11091 üzenetére

    "Azt erősen kétlem, hogy annyi pénz ömlött volna a gazdaságba": ezt írják folyton mindenféle gazdasági portálokon...

    "Nyilván segítette a cégeket az injekció, de mivel a megrendelések külföldről érkeznek": ma kocsikáztam nagyfaluba, és többször is bemondta a cári rádió, hogy a német ipari megrendelések év-év viszonylatban 3% fölötti arányban estek, ami meglepte az elemzőket. tehát volt itt egy csomó olyan munka, amelyet nem rendeltek volna meg az elmúlt 8-9 évben, ha nincs az a kamatkörnyezet, ami volt.

    hát most már nincs.

    "Amúgy az NNG pont rossz példa minden szempontból, mert teljesen saját szoftvert fejlesztenek és nem contract-ok alapján dolgoznak": az nng konkrétan szerződések alapján fejleszt, saját cuccuk már nemigen van. autó fedélzeti platformot fejlesztenek. konkrétan hallottál már valakiről, aki mostanában megvette az igo-t androidra?

    (#11092) elodman "egy globális trendet ebből még nem extrapolálnék.": abban egyetérthetünk, hogy egy nng-s esetből nem kellene globális trendet extrapolálni. amiben nem értünk egyet, hogy te azt hiheted, az nng egy eset. én meg olvasom a netet, és dögivel vannak ilyen hírek. jön az ingatlanpiaci bukta, stb. túlságosan sok varjú károg egy felé és túlságosan logikátlan volt az elmúlt időszak.

    de mivel azt, hogy bukta jön, magánvéleményként írtam ide, el is fogadhatod, hogy én így gondolom vagy vitatkozhatsz vele.

    (#11093) Mercutio_ "Itthon pedig a 2008-as válság (aminél a mostani a szakik szerint kisebb lesz, ha lesz) az IT-t érintette a legkevésbé": konkrétan a 2008-as válságba az nng kis híján csődbe ment. halmozottan hátrányos helyzetben volt a cég akkor.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák