Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Cathfaern #6836 üzenetére

    Kettes pont a valószínű, hármas pont lenne a legjobb, ugye :B Mondták, hogy olyan fél-egy órán áf fog tartani az interjú, a vége 70 perc lett, addig alaposan kiblettem faggatva eddigi tapasztalataimról, elképzeléseimről, hobbijaimról, mindezt mosolygós és felszabafult keretek között. Úgy váltunk el, hogy a középkorú főnök (?) mosolyogva közölte, hogy álljak elő 4-5 kérdéssel a következő alkalomra, a HR-es kollegina meg még mosolyogva áradozott a cégről, amíg kikísért. Rá két napra (ma) hívtak, hogy hétfőn tudok-e menni. Hogy a viharba ne :D

    Pedig elkövettem egy végzetesnek tűnő hibát is, tíz helyett tizenegyre mentem, pedig meg mertem volna esküdni is, hogy utóbbi időpont lett megbeszélve.
    Kívülről még méregettem is az irodaházat, mert azt mondták, hogy hatodik emelet, de akárhogy is méregettem kívülről, csak öt szintesnek tűnt. Kiderült, hogy az egész hatodik emelet az övéké és teljes hosszában erkély van az utcafronton :D

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák