Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz dellfanboy #17347 üzenetére

    Én ugye nem túl régóta a vámügyintézői vonalon mozgok. Itt azért vannak megkeresések/mozgások.
    Akik nálunk 2023-ban távoztak, mindegyik talált magasabb bérért munkát. Ismerős most dobbantott a br 1.1 milliós helyéről az Ernst & Younghoz valamilyen vám tanácsadói poziba.

    Én csak kíváncsiságból feldobtam professionra az önéletrajzom és láthatóvá tettem múlt hétvégén. Hétfőn délelőtt már jött megkeresés, kicsit magasabb bér+cafeteria (ez a jelenlegi helyemen nincs) ajánlattal.
    Gondolkodtam 2 napig, de elutasítottam. Szimpatikusak voltak, de elhamarkodottnak érezném a váltást. Kissé rendeződtek a sorok a jelenlegi helyen, mert újra teljes a létszám, fizuemelés is volt. Túl kevés a tapasztalatom és túl gyors lenne a tempó így a váltásban.

    Meglátjuk mit hoz a jövő. Ebben a munkakörben szerintem elég hamar kihatással van a dolgokra, ha esik a gazdaság. Annak ellenére, hogy most globálisan nem túl jó az irány és Németország is betegeskedik, meglep, hogy a pozik ugyanúgy vannak. Pedig nálunk is mást nem olvastam Q2 és Q3 jelentésben mindenre, hogy decreased...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák