Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz fairi #57774 üzenetére

    Én nem veled vitázom, neked sem kellene.
    Engem nem érdekel amit mond, mert baromság, továbbra is állítom törvénytelenül járnak el. Az hogy csak elektronikus adatból vámolnak, adják be a vám-árúnyilatkozatot, az hogy 48 órán belül lehet online fizetni az mind saját értelmetlen szabályozásuk és ez az egész ellentmond mind a 4 jogszabálynak.
    Egyébként az eVám is online fizetéses és nem 48 óra, az összes állami befizetendő dolog lehetséges online fizeni, szóval nem mutatom, mert benne a jogszabályokban.
    Én leírom hogy mi lenne a helyes, nem az én javaslatomat kell kritizálni, mert nem én károsítalak meg téged és a többieket.
    Mutassa meg a postás azt a jogszabályi helyet ami azt írja elő hogy csak elektronikus adatokkal dolgozhatnak, mi van azokkal amelyek 150 € felettiek, akkor azokhoz miért kérnek adatokat, azoknál miért ismerik a telefonszámot és az e-mail címet, mert a legtöbb esetben ezeken a csatornákon érnek el bennünket?

    Te hányszor kaptad meg a bizonyítékukat arra hogy az elektronikus postai küldemény adat és az elektronikus vám-árúnyiltakozat mit tartalmazott, mi hiányzott belőle?
    Telefonban ne nyögdécselje azt amit ő sem láthat, többször kértem és nem voltak hajlandók megosztani, pedig ezek az én adataim is, így ebből az következtetés vonható le hogy hazudnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák