Új hozzászólás Aktív témák

  • Gasparics

    csendes tag

    :o :o :o
    FIGYELEM!! KÁREM AKINEK NEM ÉRKEZETT MEG A CSOMAGJA AZ OLVASSA EL:.

    Sajnos a helyzet az hogy a csomagok megérkeznek időben ide Magyarországra a depóba / reptérre
    Ott vámkezelik és jelenleg nincs tovább! EZ NEM EZ ELADÓK/ALIEXPRESS HIBÁJA! Hanem valószínű a Ghibli KFT-é akik megállapodás (CHINAO) szerint végzik az érkeztetéseket. Nem tudom mi történhetett náluk, de a hónap eleje óta, de 05.02 biztos a csomagok nem mozdulnak és nem történik semmi! Ma reggel kértem telefonos felvilágosítás nem tudtak adni, de azt ígérték délutánra megmondják, hogy mi a helyzet. Megkérek mindenkit NE DISPUTE-oljon mert az lesz a vége hogy leveszik mindenhonnan a 15 napos szállítást és akkor ugye tudjuk hogy mi történik… Nem tudom hogy engedheti meg magának egy cég ezt hogy akár 3 hétig ne történjen semmi de ez több mint sok! A javaslatom az hogy mindenki aki ezt olvassa küldje el a Csomag/rendelési számot ide kiírva összegyűjtöm és írni fogok a az Alinak és a Chinaonak is a csomagszámokkal hogy tegyenek ellene. Első körben ennyit tudok tenni aztán meglátjuk mi lesz..

Új hozzászólás Aktív témák