Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ikaros13

    aktív tag

    Üdv!

    No, mostanra megfogalmazódott bennem a gondolat, hogy a GB bootloader most már inkább hátrány, mint előny. (az életben nem fogok GB-t, vagy GB alapú ROM-ot feltenni) Ezért gondoltam felteszem életem első CWM mentését, és frissítek.
    Természetesen OTU gyorsan a szemembe röhögött. Akkor FOTA. Az le is töltött egy ~5 megás update-et, a 010 04-et, rá is böktem a telepítésre, meg a figyelmeztetésre. Telefon úgy csinált mint aki újraindult, aztán közbe mégsem... Jött a szokásos Alcatel logo, majd a világító fekete képernyőnél vártam 15 percet. Semmi. Akku ki-be, indít. Elémletileg, ha hihetek a telefonnak, akkor a 010 04-es GB van most fenn, de az OTU továbbra sem talál semmit, és FOTA most már a FOTA sem.
    A kérdésem az, hogy elhihetem-e a FOTA-s telepítőnek, hogy egyszer tényleg újraindul (mert most megint megpróbálkoztam az update telepítéssel, és most megint várok a fekete képernyőnél), vagy biztosabb, ha elkezdem kipróbálgatni az itteni GB mentéseket feltenni, majd frissíteni?

    Annyit mókoltam a nagy küldetés elött, hogy unroot-oltam a telefont... az ördög nem alszik alapon.

    Előre is köszi!

    lateralitási kvóciensem: -100

Új hozzászólás Aktív témák