Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mityku

    aktív tag

    válasz pubwart #283 üzenetére

    Persze mondom (illetve írom): EROFOAM Kft.
    Bővebben: link

    Ez a szivacs az un. Filtren típusú nyílt cellaszerkezetű szivacs. Lehet barkácsboltban (némelyikben, ''kék szivacs'' ) is kapni szivacsot, de szerintem ezek jobbak. (sőt igazából, barkácsáruházban nem is láttam) :)
    Én azért rendelek, mert Győr környéki vagyok, de állítólag Pesten a grassalkovics utcában van üzletük.

    A FiltrenŽ T és TM szintén retikulált hab, mint a Bulpren, de poliéter alapon. A szabályozott cellaméret és a nyitott cellaszerkezet biztosítja a reprodukálható szűrési jellemzőket. A poliéter poliol bázis miatt pedig stabil marad vízben vagy párás légtérben is.
    A Filtren hab nem toxikus. Használható akváriumszűrőkbe, valamint biológiai szűrésre is.
    Legújabban kerti párnákhoz alkalmazzák, amit egy különleges tulajdonsága, az un. Dry Fast - gyors száradási tulajdonsága tesz lehetővé.

    Ez a kis szivattyú nem fog marhulni :D , mert szabályozható a kiáramló víz áramlási sebessége. Azért lesz jó ez a megoldás, mert a szivacs szivattyú felöli oldalán megtelepednek a hasznos baktériumok, a másik oldalon pedíg a szennyeződések tapadnak meg. Tisztítani baromi ritkán kell, akkor kell csak, ha már a szivacs mögötti vízszint nagyon lecsökkenne!

    üdv: mityku

    [Szerkesztve]

    Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

Új hozzászólás Aktív témák