Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silentfrog

    Topikgazda

    válasz Tarill #24435 üzenetére

    Ez tök jó ötlet, már mit a sötétítő fólia, erre nem is gondoltam! Némileg átengedi a fényt a legsötétebb de mégsem tök sötét.

    xxxjjjkkk Ismerek több tenyésztőt akik hozzájuk viszik a sügéreket. Nem úgy néha néha, hanem ők a bolt sügér ellátói.
    Neveket nem mondok, de ők mondták azt, ha visznek egy rakás halat akkor azok gyönyörűek kövérek egészségesek.
    Ha pont ekkor mész be a boltba a szállítás után akkor tényleg rengeteg és gyönyörű halak vannak. Viszont a szép halakat nagyon gyorsan elhordják, még a viszonylag magas ár ellenére is. Ilyenkor van az hogy van a medencébe egy rakás olyan hal amit megtéptek a többiek , nem színesek és ezek nehezen találnak gazdára ,mert mindenki a szépet akarja vinni, és nem akar kiadni több ezer forintot egy megtépázott halért. És ezeket nem adják olcsóbban, mert előbb utóbb ezeket is elviszi valaki.
    Ez akár több hónap is lehet. A tenyésztő mondta, hogy ez a bolt arra van berendezkedve, hogy egyből elvigyék a halakat, így enni nem vagy csak nagyon keveset adnak nekik.

    És itt van a kettősség. Ha akkor mész mikor van szállítmány akkor tényleg sok szép haluk van, ha már lefosztották a készletet akkor és akkor mész akkor seggel jössz kifele.
    Én ötször voltam mikor a reptéren voltunk négyszer seggel jöttem ki mert beteg legyengült megtépet lefogyott halakat láttam egyszer tele volt a bolt mindennel és akkor tényleg szép és nagy volt az állomány!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák