Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz bringasisti #21867 üzenetére

    Mindenki tudja hogy az okot KÉNE megszüntetni, csak senki sem tudja az okot. Ez a gond. Én elhiszem hogy neked nincs ezzel problémád és esküszöm még örülök is neki, de ha érdemben nem tudsz hozzászólni a témához akkor ne is szólj hozzá. Legalábbis ne ilyen lekezelően.
    Tudom..te 30éve nyomod az ipart és halad még sose halt meg, a vized még sosem volt zavaros és nem mellesleg szűrőanyagnak is csak szivacsot használsz mert ki ha te nem, de sajna nekünk halandóknak a legnagyobb igyekezetünk ellenére is vannak gondjaink.

    Igen, tudom..vehettem volna ugyanilyen teljesítményű Eheim szűrőt(dupla áron) mert abban csak 20 évenként kell tömítést cserélni de nem tettem mert nem tellett rá. (mondjuk más megtette és ugyanez a gondja, de ebbe már tényleg ne menjünk bele.) Ettől még bármilyen hihetetlen, szeretném a halaimnak a megfelelő légkört megteremteni..ha nem baj...

    Hja és természetesen takarításnál az összes Siporaxot meg Matrixot kukázom és csak szivacsot és csipke függönyt fogok használni...

    No offense és maximális tisztelet!

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák