Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • havri1

    félisten

    válasz Sirandrish #21810 üzenetére

    Nekem is voltak ilyen szakaszok a kezdeti időben. Fél év kellett túlzás nélkül, mire annyira beállt az akvárium, a víz, a szűrő, a talaj meg mittudoménmi, hogy mindenféle extra dolgok nélkül tiszta lett a víz, és a felszín. Aztán előjött a felszínen ismét ez a hártya, ami mai napig jelen van, ha nem megy a levegőztető. Eleinte alkalomszerűen használtam a levegőt, most már megy non-stop. Így nincs hártya a víz felszínen.
    Havromnál is jelen van, 500-as Frontosás akvárium. (szvsz ez az etetéstől van amúgy, sok szerves anyag, lassan bomlik le)

    Szóval én nekem a kevés szűrés volt a baj, mert máson nem változtattam.

    Idő, türelem, és nagyon fontos, a megfigyelés. Ha valamit változtatsz, pár napig megfigyelni, hogyan reagál az akvárium rá.

    (#21813) Dj Sügi: Én annyi helyen vásároltam már, hogy már nem tudom mit honnan..matrix trop-ot pl google kereső, és a legolcsóbb helyen. Siporaxot szintén, illetve egyszer FB csoportból, de olcsóbb volt webshopból, és még ajándékot is kaptam..Neptun BIOSTART és SERA toll :)

    Szerk.: Tropicalfish-től rendeltem a Siporaxot utoljára, ahonnan kaptam az ajándékot is.

    [ Szerkesztve ]

    havri

Új hozzászólás Aktív témák