Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PHenis

    senior tag

    válasz bringasisti #20803 üzenetére

    Nincs elrepedve, hanem ki van kopva. Mikor utoljára szétszedtem tisztítani, akkor láttam, hogy valami nincs rendben. Már nem emlékszem pontosan, de asszem a tengelyen a mágnes egyik oldalán van egy fehér műanyag kalap és az csúszkál. Meg olyat csinál, hogy áramszünet után nem indul el. A tisztítás után összeraktam, és ment is. De rájöttem, hogy a vetzetéket hátul kellene elvezetni és kihúztam. Mikor visszadugtam már nem indult el. Akkor valahogy addig kapcsolgattam az elosztót meg pumpáltam a pumpájával, hogy egyszer csak elindult. Azóta nem merek hozzányulni. Egyszer volt áramszünet azóta és nem indult el. Akkoris fél órámba telt míg sikerült elindítani. Elég hangos is.
    Ha legközelebb csinálja a fesztivált, akkor csinálok képeket is :K Amúgy Serafil 900-ról van szó.

    tzimash: Mikor én költöztettem a 100literest, akkor leszívam a vizet műanyag hordóba. Annyit hagytam az akváriumban, hogy a halakat ellepje, olyan 10 centit. Aztán minden kihúz, ládába beledom, láda meg be a csomagtartóba. Az akváriumot pedig egy haverral lecipeltük az emeletről, be a hátsó ülésre, elaraszoltam a másik házig, ott pedig "visszaépítettem" mindent. Kb másfél óra volt és mindenki túlélte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák