Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz pufancska #14775 üzenetére

    Erről beszélünk. Mivelhogy vak tyúk is talál szemet, előfordulhat, hogy a 12 éves Vér Istvánka teljes véletlenségből egy olyan ütős logót készít, amely nagyon megtetszik, node! Vér Istvánka nem a mi munkatársunk, ezért kizárt, hogy ő nyerje a pályázatot. Mivel az elbírálásnál semmilyen objektív szempont nincs (mint pl közbeszerzésnél a munka ár/érték aránya), azt hozok ki győztesnek, akit akarok. Átutalom neki a lóvét, aztán úgyis a „családban” marad, mert mondjuk nem hivatalos munkatárs.

    Vér Istvánka logótervét meg jó pénzért eladom valakinek, akinek logó kell, és mindenki jól jár. Az ügyfél azért, mert jó logót kapott tőlem, én azért, mert ingyen szert tettem egy jó logóra, plusz még a pénzem is visszakerestem, Istvánka meg azért, mert megtisztelve érezheti magát, hogy egy ilyen volumenű projektben ő is részt vehetett, és még nevezési díjat sem kértem, mert rendes vagyok.

    És Istvánka amúgy sem reklamálhat, mert 18 évesnek hazudta magát 12 éves létére, és különben is, jobb, ha kussol, különben kiküldöm az apukájához a BSA-t, hogy nézzenek már körbe náluk szoftverügyileg… :O

    Ki van ez találva!

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák