Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    titán

    válasz V/ #225 üzenetére

    Na megtaláltam a 2016-03-14 10:00 keletkezésű cikket, olvasom, gondolom ez aktuális még.

    No kár volt elolvasni.
    1. Nincs konkrétum hogy miben is nyilvánul meg az hogy a Prohardeer oldalit böngészve aktív egy reklámblokkoló és ebből bevétel kiesés van.
    2. Nem reklámok elkerülése végett használatos a prémium funkció, bár legfőbb elemnek van írva, de ugye vissza is kapcsolhatom és akkor már megszűnt funkciónak lenni. Azon kívül van még 5 számomra lényegesen fontosabb funkció és és elsődlegesen azért váltottam meg.
    3. Ez egy durva sértés:
    Minimális leegyszerűsítéssel élve az a user, aki nem fogyaszt semmilyen reklámot nálunk, nem is látja azokat, a kiadó léte szempontjából értéktelen.
    Az éves prémium tagságú tag, mert mondjuk azért vette meg hogy ne fogyasszon reklámot akkor értéktelen?

    Tényleg teljesen értelmetlen volt ezzel foglalkoznom, nem lesz reklámblokkolás, a prémium tagság egyéb funkcióinak elvesztését megoldom, de nem fogom a képernyőn látható reklámokat megnézni, annak ellenére hogy ott vannak, no így értéktelen user leszek.

    Nem várok reakciót, mindent elolvastam és egyértelmű a szituáció.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák