Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz liksoft #1480 üzenetére

    Hidd el, a legkevésbé sem a garancia miatt aggódik a gazdája ;) A tárolt adatokat jobban sajnálja - de hát csak rajta múlott a dolog :U ...

    Én elsőre az IC-re gyanakodtam ( leginkább a hőfokkülönbség miatt - úgy tűnt, hogy nem dolgozik igazán, holott a motor tekercsei rendben lévőnek tűntek mérés alapján...), de mivel azt hiszem egy cseppet nagyobb a tapasztalatod ( :DDD ), elhiszem hogy inkább mechanika gyanús.

    Zörgést egyébként nem említett a gazdája, de lehet, hogy csak nem foglalkozott vele - holnap még rákérdezek nála :)

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

  • Bubu79

    addikt

    válasz liksoft #1480 üzenetére

    Ismét üdv!

    Beszéltem a meghajtó gazdájábval, de azt mondta, hogy a drive-on lévő adatok nem takarnák be az mentés költségeit, úgyhogy nem él az Általad felkínált lehetőséggel...

    Minden esetre köszönöm, hogy időt szakítottál a problémára :R

    Csak úgy kíváncsiságból - végül is milyen motor forgatja a lemezt? Léptető, vagy valamilyen speciális DC szervo? Próbáltam megkeresni a vezérlő IC leírását a NET-en, de semmit nem találtam róla... Van itthon egy döglött Seagate-em is - gondoltam az azon lévőét megkeresem, hogy legalább a működéséről legyen valami fogalmam, de azt sem találtam..

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák