Új hozzászólás Aktív témák

  • Babetta-X

    senior tag

    Átjöttem egy másik témából hátha. Elég érdekes a helyzetem, van egy 80GB-s winchesterem, 3 partíció volt rajta, egy 40gb-s, egy 30gb-s és egy 10gb-s. A 30-on volt a win7, majd úgy döntöttem megszabadulok tőle, és feltelepítem a linux mintet, erre az egy partícióra. Nem vagyok profi linuxos, illetve a linux se nagyon szeretett engem, így telepítés előtt a particionálóban már elakadtam, többször is próbálkoztam, aminek a vége az lett, hogy az egész winchesterem láthatatlanná vált windows alatt, egy particiónak látja ami nulla bájtos. Biztos én nyomtam el valamit, de formázás 100%, hogy nem történt, sem partició törlés (bár azt próbáltam a win7 partíciójával, de nem akarta engedni.)

    Ezekután rászabadítottam a testdisket, azzal nem sokra jutottam, majd végigfuttattam egy getdataback for ntfs-t is, az a kisebbik partíciót látja szerencsére, és az adatok is megvannak, ellenben a nagyobbikat sajnos nem látja ő sem, pedig akkor lennék teljesen nyugodt. Mit javasoltok mit tegyek? Válaszotokat, segítségeteket előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák