Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz King Unique #10885 üzenetére

    Ha folyamatosan megy egy usb-s meghajtó és újraindítom a wint, akkor kéne előtte leválasztás? Évek óta így használom a vinyóim, gondolom a win azért van olyan okos, hogy szabályosan leállítja, kiiírja a cache-t, stb.
    (nálam nem ez az eset volt, hogy akartam de nem tudtam leválasztani és úgy indítottam újra)

    "normál esetben felesleges használaton kívül is állandóan a PC-hez csatlakoztatva lennie"
    Akkor nálam nem normál eset van :D
    Nem szeretem a 3.5-es meghajtókat, egyszerre több videós projekten dolgozom, ahol sajna csak úgy röpülnek a 100 gigabyte-ok, nekem ez a módszer vált be, hogy rádugom azt a külső vinyót, amiről épp dolgoznék. Természetesen nem állnak le, olyanokat nem veszek, amik parkolják magukat pár mp tétlenség után. Rém idegesítő.
    De ha éppen 1 óráig mást csinálnék, akkor azért nem választom le, húzom szét, majd újra vissza. Akkor inkább pörögjön. Úgy tudom ezzel is csak kímélem.

    Jaigen, úgy néz ki több órás scanning után lesz visszaállítás! Folyamatban van éppen, eddig biztató! :R

    liksoft: köszi az infót. Az egész struktúra duplikálása jelentős teljesítményvesztést jelentene? Mert tárhelyben gondolom bőven elférne a 2 terán :U

    [ Szerkesztve ]

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák