Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • InquisiThor

    csendes tag

    Sziasztok!
    Az utóbbi napokban, hetekben igyekeztem átfutni ezen a topicon, mert nemsokára (remélem minél előbb) szeretnék laptopot venni és épp egy Acer-t néztem ki (konkrétan TM5520G-402G H ~230k). Olastam jót is rosszat is, de lényegében a hibáknál általában mindig a megérkezést követően jöttek a hozzászólások vagyis még nagyon az elején (tehát még az alap egy éves gari alatt).
    A kérdésem a megbízhatóságot érinti, vagyis megéri-e megvenni még hozzá a plusz garit, tehát nektek, akiknek már van acer notija milyen tapasztalatotok van (akinek már több éve megvan), ha hibás az gyorsan kiderül vagy biztos ami biztos inkább ruházzak rá be kicsit többel.
    Valamint lenne még egy olyan kérdésem is, hogy melyik videókaris verziót éri meg jobban megvenni (mert az Acer AS5520G szintén ugyan ezekkel a paraméterekkel rendelkezik de X2400XT helyett GF8400M-G van benne)?

    None can stand before the Inquisition!

  • InquisiThor

    csendes tag

    válasz tomiee85 #3092 üzenetére

    Én nemrég vettem TM5520G-t. Eddig nagyon megvok vele elégedve, terhelés alatt is jól teljesít, egyetlen dolog ami kicsit zavar, hogy eléggé melegszik (pl Supreme Commander alatt -mondjuk ez várható is volt :) ), de persze ha csak általános dolgokra használod akkor semmi zavaró nincs benne. A billentyűzet kényelmesen használható, a kijelző is szép (bár kicsit tükröződő), a proci szépen muzsikál benne, a Vista ki is használja a két magot, a memória bőségesnek mondható (bár a drága vista alapból megeszik 30%ot). Az aksi nálam cirka két és fél - három órát bír gyakorlatilag. Szoftveresen el van látva, mondjuk nekem az első dolgom volt leszedni a norton antit meg a próbaidős office-t. Az zavar mindössze hogy nem tudok drivert leszedni az acer honlapjáról mert "a lap nem található" hibát kapok, szóval kénytelen vok vistázni, bár már kezdem megszokni.

    None can stand before the Inquisition!

  • InquisiThor

    csendes tag

    Hi,
    van egy TM5520Gm előtelepített Vistával és az ezzel járó rejtett partícióval. Meg tudnátok nekem mondani, hogy származhat-e bármi probléma abból ha ezt a partíciót formázom és linuxot pakolok rá (mármint vizsgálja-e, van e vmi hivatkozás erre a partícióra ami miatt ajánlott megtartani stb -merthogy vista telepítőm van, a serial a gép alján, driverek a rendszer partícióján szóval elvileg újra tudom tenni enélkül is a rendszert)?

    None can stand before the Inquisition!

Új hozzászólás Aktív témák