Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamás24

    tag

    válasz twollah #12340 üzenetére

    Aki nekiáll fúróval annak előre gratula, tekintve hogy olyan közel van a ventillátor az öntvényhez, és annyira vékonyak a lemezei, hogy pár milivel túlszalad az illető és máris lesz egy vadiúj 3 lapátos ventije 10 helyett :D
    Arról nem is beszélve, hogy két öntvény van egymás után, csakhogy elvegyék a vállalkozó kedvűek minden reményét :(

    Az 5710Z-nél ez a trükk nem jön be tekintve, hogy a ventillátora eleve kétutas, ha nem számítom, hogy ennek a szériának az alján is rendesen kivan vágva a nyílás szóval elvileg 3 utas :D

    Mi a gondod vele? melegszik? hangos? gyakran kapcsol be a venti? Ennek két oka lehet:
    1. Intel Core Duo proci van benne szóval mivel nem mobile eleve jobban eszi a nafátát, de jobb is mint a sampron procim :D
    2. A hűtőlamellák berakódtak nagyon nehéz takarítani őket, tudom mert én is sokat sz*roztam és még akkor is jött belőle a finom por. Legjobb ha leveszed az alját és finom hosszúszőrű ecsettel a hűtőlamellákat jól letisztítod, az mindig segít.

    Vagy ajánljak más megoldást? aticlk programban lehet lejjebb venni a gpu frekvenciáját, ha nem játszol rajta, akkor addig leveszed jó alacsonyra (nekem is 60-on van 300-ról). Ez sokat segít a hőmérsékleten és fogyasztáson ideiglenesen. persze ez csak akkor működik ha x1100-as lapkája van a drágának integrált ATI gpu-val mint az 3100-szériban, bár lehet hogy van intelesre is ilyen program ezt nem tudom sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

Új hozzászólás Aktív témák