Új hozzászólás Aktív témák

  • Mohika

    csendes tag

    válasz breal11 #6999 üzenetére

    Chop, Camelferr, Andreas, RI/OS, Blackmacs, breal11!

    Remélem, senkit nem hagytam ki! Köszönöm a segítségeteket! Az Aspire külsőleg nagyon nem tetszik nekem sem, de ha azt mondjátok, hogy annyival jobb, megbarátkoztam volna vele.

    Bevallom :B , nem teljesen értem, hogy hogyan lehet megoldani az 5.1-es rákötést, de megmutatom a hozzászólásaitokat olyannak, aki ért hozzá. Ő biztos tudja , mit kell tennem. Egyébként nekem is Genius 5.1-es hangfalaim vannak. Én úgy emlékszem, hogy a trevelmate-ben nincs a leírásában S/PDIF kimenet. De olyan három színű jack van. (a képek alapján úgy látom)……Én fütyisnek hívom. :B :) Vagy az az rca???? Mindig keverem.

    A Travelmate 5720G-602G25 (LX.TN50X.135) valóban jobbnak néz ki ár-érték arányban mint a TM 5720G-302. De nem tudom, hogy m,i lehet a különbség a5720G- 602G25 (LX.TN50X.135) és a Travelmate 5720G-602G25N (LX.TN50X.029) között. Az áron kívül….mert a második közel 24 ezerrel több. :F Ez az USAnotebook honlapján van. Amit breal11 ajánlott. Szerintetek mi a különbség és megér ennyit? Mit tudtok a boltról? Megbízhatóak?

    Válaszotokat köszönöm, előre is!

Új hozzászólás Aktív témák