Új hozzászólás Aktív témák

  • TothMG

    aktív tag

    Ha minden jól megy holnap érkezik meg a 5101-es Aspire, bár az az igazság hogy én intéztem, de a haveromnak lesz. Nekem is Acer van egy travelmate 8005-ös, lehet hogy rosszul érzem, de ez volt az Acer legjobb szériája, a mostani Acerek is jók, de nem ugyan az az összeszerelési és anyagminőség, inkább ár érték arányban jók. Bár volt egy Fujitsum is a Lifebook szériából, és azt is nagyon szerettem, bár az volt az első notim.
    Hát most ha így összeszámolom volt már pár gép a kezemben hosszabb használati időre.
    Véleményeim:
    Fujitsu Lifebook 8010 - nagyon strapabíró, de eljár felette az idő az aku 0%-os lett
    Clevo E400 -gyönyörű sharp UXGA kijelző jó teljesítmény, de össze vissza repedt így inkább vissza a forgalmazónak még ha buktam is rajta
    Acer 8005 -ma is megvan nagy felbontás és egy csomó kimenet köztük DVI-is !!!!iszonyatosan stabil csak a billentyűt 5 csavar tartja a helyén ATI 9700 vga
    IBM R50p - nagyon rosz szoftver támogazás UXGA kijelző ami nem rosz de nincs olyan mint a sharp és csak két USB ami kevés egy kollégámé de nagyon közelről ismerem a gépet
    MSI S270 kicsi, könnyű 1,9kg jó teljesítmény mindig nálam van az aktatáskában és bőven elfér, szép kijelző és elegáns és tiszta titán ház.
    Albacomp Aktiva - a szomszédé, de már sokat szereltem és szét kellet szednem mert megázott az esőben, és fojt belőle a víz miközben bekapcsolták de túlélte, rosz anyagminőség és elég lassu , de a a kijelzője nem rosz
    ECS G553 barbone ( saját összeszerelés) - halk, jól szerelhető, könnyű 2,4kg és felső fém borítás, kicsit nőies a feleségemnek raktam össze megmaradt cuccokból, kár hogy ma már nem lehet kapni barbone gépeket, mert sokkal könyebb a garancia ügyintézése és több is a garancia pl egy procira vagy winchesterre 3 év még a ramokra ha jobbat veszel akár több is lehet és nem mondja azt a szervíz hogy meg volt bontva, mert amikor vettem még csak a gépház volt meg.
    Ha valakinek ezekhez van valami kérdése várom.


    [Szerkesztve]

    Tévedni emberi dolog, megmondta a sündisznó is.

Új hozzászólás Aktív témák