Aktív témák

  • paxanora

    csendes tag

    Hello! Pár napja izzadok hogy ubuntu alatt működésbe tudjak hozni pár win alkalmazást.
    De már a telepítőknél meg áll a wine. Diablo 2-nél Az instalálás legelején kéri a 2. diszket, berakom,és 1 másodperc mulva kéri a 3.-at és azzal sem csinál semmit. Természetesen a játék nem tud így elindulni. A Mafia a talapítés kezdeténél kéri az 1.korongot (holott az van benne alapból...). Próbálkoztam winetricksel, de a telepítők többsége ott is csődöt mond.
    (És már valamiért a cedega sem akar rendesen működni)

    Kipróbáltam sabayonon és ott a egy csep erőlködéssel működött minden. A telepítők könnyedén lefuttok, gond nélkül. Azért kell maradnom ubuntu mellett, mert a sabayon még compiz letiltása után is böszme lassú. (VLC és MPlayer alatt is csuszik a hang ezerrel, pedig 2 magos 6000+ amd és fglrx-el hajtott r x850xt pe van a gépben).

    Valami ötlet, hogy mért ilyen rossz a wine ubuntu (jaunty) alatt, és hogy lehet megcsinálni?
    Esetleg másnál is problémás a jaunty+wine páros?

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz paxanora #1 üzenetére

    Ezek között keress egy szimpatikus topikot, és ott tedd fel a kérdésedet, légy szíves: [link]. Ezt a témát zártam.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák