Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotyipotyi

    csendes tag

    Sziasztok!
    4 hete dolgozom itthonról, és eljutottam addig, hogy kellene egy normális szék. A mostani már több mint 10 éves, és már a gázrugója sem az igazi.
    196 cm, 88 kg, sportos testalkatú vagyok. Napi 8-9 óra számítógép előtti munkához kellene. Kímélje a derekam, legyen állítható a magassága mellett a karfája is (mind magasságban, mind előre-hátra). Legyen még hintamechanikája is. Elsőre inkább az irodai, mint a gamer székek feléhúzok.
    Ja, és jó lenne, ha megrendés után mondjuk max. 1 hét alatt megjönne.
    Árban 80e Ft-nál nem szívesen szánnék rá többet (indokolt esetben nagyon max 100e Ft)
    Elsőre ezeket néztem ki, bár állítólag az Emagrának az ülőfelülete lehet kicsi lenne nekem:
    [link]
    [link]
    Mit gondoltok? Esetleg más javasolt szék?
    Köszi előre is!

  • Zotyipotyi

    csendes tag

    válasz Zotyipotyi #3485 üzenetére

    A hétvégén további jó pár órát töltöttem a székek nézegetésével (asszony azt mondta, ha nem rendelek egyet gyorsan, akkor kivág az ablakon, mert már nagyon unja :) ).
    Szóval, rájöttem, hogy a következők fontosak nekem:
    szövet anyag, hintamechanika, 3D v 4D állítható karfa, állítható derék támasz, ülőlap magassága min 54 cm-ig állítható legyen. Ezek mellett persze legyen minél tartósabb is a szék (nem akarok 2-3 évente újat venni). És árban továbbra is szeretném 100e Ft-ig megúszni.

    Amikre leszűkítettem:
    Emagra X5 (nem tudom, hogy meddig emelhető az ülőlapja)
    Chairman 722 (ez az ára miatt nagyon szimpatikus)
    Chairman 769
    Hero
    Boston extra
    Samurai SL-3 (ez már a keret fölött van, de ha esetleg annyival többet tud az előtte felsoroltakhoz képest, akkor még lehet belefér, meg a 10 év garancia is kecsegtető)

    Szerintetek melyik illene legjobban a kívánalmaimhoz és a méreteimhez (sajnos széket próbálni nincs időm, cserébe viszont minél hamarabb kellene :) ) ?

    Köszi!
    Zoli

Új hozzászólás Aktív témák