Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peppe79

    senior tag

    válasz Mr.Mercury #2162 üzenetére

    Pont a múlt héten küldtem vissza egy olyan forgószéket (Mayah spirit), aminek teljesen rossz elhelyezkedésű volt a karfája, úgyhogy most már nagyon figyelek erre is. Emiatt inkább 3D-s vagy 4D-s karfával szerelt székeket keresek.

    A Nitro székeket nem ismerem, de a videók alapján ezeknek sem igazán csúcs a karfája.
    Úgy látom, hogy a Nitro 330 fix karfájának hossza miatt, csak előre hajlított karral lehetne elérni az egeret, vagy a billentyűzetet (lásd: a videón 7:52-nél).
    A Nitro 550-nél ugyanez a helyzet: teljesen leengedett karral a tenyér a karfán pihen (lásd: a videón 6:45-nél), így számítógépezéshez kénytelen az ember előrehajlítani a karját.
    Ami még feltűnt, hogy mindkettő széknek ugyanolyan vékony lemezből készült a kioldó mechanikája, és hogy a háttámlát nem lehet közel függőleges pozícióba állítani. Célszerű lenne kipróbálnod mindkettőt, és akkor el tudod dönteni, hogy melyiket tartod kényelmesebbnek. Ha kizárólag a kettő közül lehetne válaszatni, én a látottak alapján azt mondanám, hogy inkább a Nitro 330. És nem azért, mert az jobb, hanem azért, mert a Nitro 550 nekem nem nyújtana annyival többet, hogy közel 10 ezerrel többet fizessek érte. Forgószéket nem fekvésre vesz az ember, úgyhogy ez a plusz fícsör teljesen felesleges, szivacs párnát meg filléres dolog házilag készíteni. De ez csak az én véleményem, személyesen nem próbáltam őket.

Új hozzászólás Aktív témák