Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wwhy

    veterán

    válasz evrynet0 #6032 üzenetére

    Miller, Mirra 2

    Naszóval: mivel, mint tudjuk, Mo jobban teljesít, ezért én éppen Bukarestben dolgozom, így a romániai HM képviselettől vettem. Nem kellett várni semennyit, volt készleten, fullos, grafit. Nagyon kedves/rendes eladók, de kipróbálni nem tudtam, nem volt lehetőségem/kedvem elmenni a bemutatóterembe. Rendelés esetén kb. 6-8 hetet mondtak, hogy várni kell. Ára szinte fillére ugyanaz, mint az OAD-ben, azaz a szinte fullos (nincs gyűrűs lábtámasz) grafit ~325e Ft volt.

    Gyakorlatilag összerakva érkezik: gázrugó, talp, felső rész van külön, rugót talpba, széket a rugóra, és kész is.

    Érdekesek az anyagok: az ülőfelület háló, de valami spéci anyag, nagyon kényelmes.
    Ülőfelület: a kialakítása jó, a szélei kissé befelé ívelnek, nagyon jól tartják a combot, de ugyanakkor egy széles ülepű ember - szerintem - nem tudna kényelmesen elhelyezkedni.
    Újfajta a mélységállítás: az ülőfelületet nem lehet mozgatni előre-hátra, hanem az első részét lehet lejjebb/feljebb hajtani. Jól használható, azt lehet igazából beállítani vele, hogy hol támassza az ülőlap a combot; ha felemeljük, akkor nyilván előrébb, elemelkednek a lábak a padlótól.

    Hátrész: Kényelmes, szintén valamilyen háló, de más, mint az ülőfelületé, egy műanyag keretre feszítve. Lehet állítani a dőlés erősségét, azaz, hogy mennyi erővel kell hátranyomni, hogy hintázzon.

    Kéztámasz: minden irányba állítható, de nekem nagyon nagy csalódás: a tetején egy nagy, bumfordi műanyag, lehet, h nem értek a dizájnhoz, de nekem nagyon gagyi hatású.

    Deréktámasz: jópofa, rugalmas műanyag, két rugó feszít egy műanyag hálót befelé, a derék irányába, én még nem találtam meg az ideális pozícióját.

    Pro:
    - nagyon sokfajta állítási lehetőség, mind az ülőlap, mint a hátrész esetében
    - kényelmes ülőfelület

    Kontra:
    - a beállító füleket nem lehet kényelmesen elérni a székből (!!), mert a kéztámasz annyira ívelt, és ott a tetején a bumfordi kifli, hogy ki kell hajolni teljesen, ilyenkor a kéztámasz teteje, mint egy mankó a hónalj alá kerül, nyom rendesen

    - a háttámla nem állítható meg adott szögben. Nem tudom, hogy más székeknél hogy van, de nekem fontos lett volna ez/egy ilyen tulajdonság. Tehát vagy hinta, vagy függőegesben lehet rögzíteni, de olyan nincs, h hátranyomom hintába, és ott megállítom.

    Összegezve: full ergonómia, nagyon jó irodai szék, 8-10 órát kényelmesen lehet benne ülni - ha sikerül beállítani. Nekem elmarad a nagyon nagy úristen, de király fíling, inkább a valahogy többet vártam van bennem 3 nap után.

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

Új hozzászólás Aktív témák