Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunner

    senior tag

    Visszanéztem ide közétek, láttam pont kért valaki nem olyan rég nyilatkozatot a "gémer" székek tartósságáról.

    Visszakerestem 2017. márciusában vettem egy AK Racing Rush széket, tehát elmúlt két éves. Kocka vagyok szóval napi szinten használatban van.
    A gázlift 150kilóra hitelesített, én 105-120 kiló között ingázva terhelem 2éve folyamatosan, még mindig teszi a dolgát.
    Fél évente rászorítok a csavarokra mert hajlamosak lelazulni
    A karfa a kezdetektől minimális holtjátékkal kileng oldalirányban, ez pontosan ugyanolyan mint volt az első perctől kezdve, nem lett rosszabb.
    Kerekek nem törtek el
    A háttámlát ugyanolyan szépen lehet dönteni mint amikor megvettem, szépen elkülönülő állások vannak, ez sem változott.

    Viszont
    Mivel én a jobb lábamat különböző okokból kifolyólag szinte sosem terhelem, ezért a székben is úgy ülök hogy a bal combom sokkal erősebben nyomja le a szék ülőpárnáját, így az ülőfelület bal oldalában a tömés minimálisan max. 1cm mélységben a combom formáját követve megsüllyedt, illetve a fölötte levő huzat/borítás is követi ennek a vonalát. Szerintem a sajátos ülési módból illetve szögből ered, nem gondolnám hogy problémás, mert a szék többi részén mindenhol teljesen patent maradt az ülőfelület.
    Nem esett össze, nem nyomja a seggem még 2 év aktiv használat után sem.
    (Ezt a típust már nem kapni, de ezek alapján 2 évre én bátran ajánlok ak racing széket. 80volt az eredeti ára azt hiszem, én akkor random aqua akcióban szerintem 60-65 körül jutottam hozzá)

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

Új hozzászólás Aktív témák