Új hozzászólás Aktív témák

  • GaborGh

    őstag

    válasz Honest #1040 üzenetére

    Bocsánat, elnézést, teljesen igazad van, máris pótolom a restanciám:

    (#24995) Dk56 válasza GaborGh (#24990) üzenetéreÚjVálaszPrivát2011-11-02 12:23:17
    Dk56
    (újonc)
    csakhogy nem 8 k a különbség most a k53sv i5,gt540 és a K53TA-SX051D AMD A6,6650 között hanem 15 kb.
    nem tudom szóval így hogy enyit megér e,
    [link]
    --nál ezt a boltot elérni lehetetlen nem veszik fel a telefont.

    (#24997) GaborGh válasza Dk56 (#24995) üzenetéreÚjVálaszPrivát2011-11-02 12:31:15
    GaborGh
    (fanatikus tag)
    LOGOUT blog
    Már Majy000 is panaszkodott rájuk!
    "(#24916) Majy000
    A megadigiről annyit hogy én rendeltem tőlük egy notebookról majd 2 hét után lemondtam mivel sem az emailjaimra se a telefonjaimra nem válaszoltak. (a lemondás is persze csak egy email volt) Azóta is ott van a weblapon hogy "rendelése beérkezett". Ez már jó ideje volt.
    (#24968) Majy000
    Egész pontosan szeptember 14 és a mai napig ott az oldalon a rendelése beérkezett felirat.
    Amúgy valaki linkelte a tv-planatet is... ha annak kicsit jobban utánanéz láthatja hogy ugyan az mint a megadigi (árukészlet is ugyanaz, de cégjegyzékbe ugyan az a "székhely"), két haver csinálja őket vagy nem tudom...
    Ettől persze lehet hogy csak pont az a laptop nem volt amit én rendeltem és ezért leszartak...és minden más van és egyből szállítják.
    "

    01bali2000
    (újonc)
    hahahahahaha kb ennyit tudok elmondani a tv-planetröl mert ezek az emberek szarnak rád...nagymamám jobban elvezetné ezt a webshoppot....egy szinten van az okpcvel hulladék leszarják az embert az egész egy nagy szar ...se telo se email...se semmire nem reagálnak

    Duliee
    (fanatikus tag)
    LOGOUT blog
    A TV-planetesek nekem nem nagyon jeleztek vissza.. ahogy máskor a megadigi sem, irreálisan alacsony árakkal dolgoztak, vagyis nem dolgoztak, mert nem értem el őket

    Borote
    (senior tag)
    Ennyiért? Hol árulnak? Mert az jó vétel lenne.
    Jelenleg csak tv-planet, radium és tomtek árul ennyiért, ami szerintem nem jó jel a gép származását tekintve

    Dr. Rum Gábor
    2011.12.26.
    telefonos kapcsolat, minden 3. hívásomat felvette, mjad ezidáig 4 alkalommal mondott érkezési időpontot. Csak tényeket írok nem minősítek
    Rendelés
    októberben történt, pénzt azonnal átutaltam
    Szállítás
    azóta is várom a televíziót
    Fizetés
    októberben átutaltam a teljes összeget
    Az argep.hu nem javasolja az előre utalásos fizetési módot.
    Reklamáció
    csak hitegetés; karácsonyi ajándéknak szántam :(

    Dénes
    2011.12.13.
    Ügyfélszolgálat
    Katasztrófa, az e-mailjeimre nem érkezett válasz, a telefont csak nagy ritkán vették fel, és akkor is csak hitegettek.
    Szállítás
    A honlapon 3-7 munkanap szerepel, ehhez képest 32 munkanapja nem érkezett meg a rendelt termék.
    Fizetés
    Szerencsére nem előreutalással fizettem.
    Az argep.hu nem javasolja az előre utalásos fizetési módot.

    HorvĂĄth M JĂ
    2011.12.05.
    Ügyfélszolgálat
    E-mailra nem reagál, telefont már több mint egy hete nem veszi fel
    Rendelés
    Már eltelt egy hónap a pénz átutalása után. Az eladó azóta szinte elérhetetlen, néha felveszi a telefont, és konkrét időpontot mond, hogy mikor lesz a kiszállítás, de természetesen nem jön az árú
    Szállítás
    még nem lett leszállítva a termék
    Fizetés
    Előre átutaltam. ( sajnos )
    Az argep.hu nem javasolja az előre utalásos fizetési módot.
    Reklamáció
    Ma elmegyek az ügyvédemhez majd a rendőrségre és feljelentést teszek.....
    Reklamáció
    Kb. lehetetlen.

    caligula
    2011.12.01.
    Ügyfélszolgálat
    Katasztrofális! E-mailra soha semmilyen reakió nincs! Telefonon szinte elérhetetlenek!
    Rendelés
    A rendelés egyszerű, a Webes felületet könnyű kezelni, ez az egyetlen, ami pozítívum megállapítható aboltról.
    Szállítás
    A DPB-vel rendben volt minden.
    Fizetés
    Előre utalni tilos,mert evvel egy véget érni nem akaró tortúra veszi kezdetét.Mihelyst birtokon belül,vannak számukra semmi sem sürgős!Ez az árelőny nem éri meg azt a tortúrát,idegeskedést amit hoz.
    Az argep.hu nem javasolja az előre utalásos fizetési módot.
    Reklamáció
    Itt garanciát a hírverés ellenére senki se várjon. Ahogy többen írták, garancialevél a csomagban NINCS!!! Reklamációra nics reakció. Drága az itt kínált viszonylagos olcsóság.

    pkalman
    2011.11.14.
    gyfélszolgálat
    Hol felveszik a telefont, hol nem. Email-re nem válaszolnak.
    Rendelés
    A notebook megrendelést közel 3 hét után lemondtam. Olcsók, de nincs árujuk. Az online kereskedés lejáratása, amit csinálnak.

    Ferenczi Józs
    2011.11.04.
    Ügyfélszolgálat
    Az előző értékelésem javítva. Az ügyfélszolgálattal nincs gond, mind addig mig át ne veszed a terméket Írtam neki mailt hogy a garancia meg a szemüveg hol van azóta nem reagál semmit.

    Rendelés
    Egy tv-t vettem és nincs hozzá garancia lepecséteLve a dobozból hiányzik a 2db 3D-s szemüveg ami járna hozzá.

    Szállítás
    Semmi gond

    Fizetés
    Utánvételle fizettem

    Reklamáció
    Nem rendelnék többet

    Norbi
    2011.10.26.
    Ügyfélszolgálatnehézkes kapcsolatfelvétel

    Rendelés3 hét után sem küldték ki a monitort, minden héten azzal álltak elő, h ...

    Szállításnem tudom, nem érkezett meg az áru

    Fizetésne fizessetek SOHA előre utalással nekik. SOHA, de SOHA.ez komoly.

    Az argep.hu nem javasolja az előre utalásos fizetési módot.
    Reklamációreklamáló levelekre nem válaszolnak, telefont nagy nehezen, veszik fel

    Angéla
    2011.10.23.
    Ügyfélszolgálat
    Telefont nem veszi fel, reklamáló emailre nem reagál! A cég megadott címére több ezer cég van bejegyezve!!!

    Rendelés
    Egyszerű, ez az egyetlen pozitívum!!!

    Szállítás
    Katasztrófa 3 hét! Hihetetlen olcsó árak, szépen bedőltem én is!

    Fizetés
    Kp. átvételkor, bár sokkal jobban járok ha nem veszem át.

    Reklamáció
    Garancia nincs! A Samsung elküldött az eladóhoz. A fenti leírás alapján utólérhetetlen! Zsebből fizethetem a 40.000 forintos javítási költséget!!! Szélhámosok, egy a rengeteg kamu cégből!

    4 napja

    D. Zoltán
    December 17-én (vasárnap) rendeltem tőlük egy monitort. Jó áron volt és előre utalással ingyenes szállítás. Még aznap kaptam egy visszaigazolást, hogy 17-én be is érkezik hozzájuk raktárba. Megkérdeztem e-mail-ben őket, hogy mikor utaljam a pénzt? Jött a válasz, hogy el is indíthatom az utalást, mert hétfőn, kedden meglesz a monitor. Pénz elutal. Ez után 22-éig semmi. E-mail-ben rákérdez? Válasz, sajnos kifogyott raktárról, a szállítás több napot vesz igénybe. Ma 29-e van visszamondtam a megrendelésemet. Remélem a pénzemet viszontlátom.
    Mondom magamban, végül is ünnepek vannak, biztos ezért macera ez az egész.
    De a francba is, hát szépen elutaltatták velem a manit, majd benyögték, hogy kifogyott a raktárról.
    Ha lett volna gondolom csak leszállították volna nekem, nem?
    Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (0)
    1 hónapja

    Mel C
    szinten ugyenaz a problémám mint K.T. nek hogy megrendeled és sehol semmi még 1 hét után csütörtökön felvette a telefont és azt mondta hogy holnap(pénteken) érkezik az árú a raktárba, hívom köv hétfőn de senki sem veszi fel egész nap a telefont e-mailre meg rá 1 napra válaszol amiben az állt hogy szerdára már itt az árú hmmmm mondom király,de biztos ami biztos hívom szerda 10-körül hogy nagyjából mikorra szállítják nehogy ne legyek épp itthon erre senki se veszi fel a telefont,na mondom akkor felhívom a vele szerződött futárszolgálatot majd ők megmondják,meg is mondták de nem akármit náluk az én nevemre és címemre nincs küldeményük az adott cégtől na akkor már tudtam hogy nem lesz ebből semmi csak hitegetnek Ezért e-mailon keresztül lemondtam az egész rendelést hátha azt elolvassák :)gyönyörű hát ezt a weboldalt ha tehetem elkerülöm nagy kamu az egész.
    Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (14) | Nem (0)
    2 hónapja

    K.T.
    10 napja feladott rendelés (Monitor/nyomtató). Azóta semmi. Levélre nem reagálnak, telefont nem veszik fel. Nem ajánlott.
    Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (25) | Nem (0)
    2 hónapja

    D.J.
    Sajnos nem tájékoztattak a megrendelt termékről, nekem kellett utána járnom a dolognak. Elsőnek 5 napot mondtak, 5 nap után meg megint 5-7 munkanapot, végére elveszett a türelmem velük. Egy NAGY nulla az ügyfélkapcsolat-menedzsmentjük. Sebaj, ez is egy módja a vásárlók elüzésének

    Röviden ennyi, remélem elég lesz, ha mégsem, akkor a többit inkább már csak privátban küldeném...

    Ebből is látszik, hogy igenis szükség van erre a topikra és nem a levegőbe beszélünk, hanem nyomós érvekkel és tényekkel támasztjuk alá az állításainkat és nem az a célunk, hogy a normális, korrekt webshopokat lejárassuk, hanem, hogy az ilyen SZUTYKOKAT BEZÁRASSUK, rohadjon rájuk a lakat a gazdájukkal együtt, akkor talán elgondolkoznak, hogy érdemes volt-e ártatlan jóhiszemű embereket megkárosítaniuk, becsapniuk...

    Szóval F.Y.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák