Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz TazLeacher #3674 üzenetére

    Boldog?A hozzászólásaidból minden kítűník csak a boldogság nem.Ehhez nagyon pszichológus végzettség sem kell ,hogy az ember lássa, tele vagy panasszal, frusztrációval.

    Képzeld , nincs egy éve , hogy betörtek hozzám és mégsem olvashattad tőle ,hogy másra hárítanám a flelősséget, xar az ország és kész.Te még azért is rendőröket tennéd felelősség ha hasmenésed van.Legalább önmagadat ne csapd be ,hogy boldog vagy, mert másokat nem tudsz megtéveszteni.

    Nem látható általánosítás a hozzászólásaidból?Ugye nem várod el ,hogy vissza is keressem ,hogy kinek milyen hányingere vagy gyomorbántalma van tőlünk(ergo másokról beszéltél).

    Tudod a bűnözés egy társadalmi jelenség ami térben és időben folyamatosan változik.Mi csak arra vagyunk képesek amit lehetővé tesznek nekünk, ne minket hibáztass.Nem tudom hányszor hangzott el és hány ember részéről ,hogy fentebb kellene bűnbakot keresni, de hiába.
    Többre menne a topik ha pl az lenne leírva ,hogy miként lehetne változtetni a kialakult helyzeten, de ehelyett csak a konfliktus generálása, fenntartása megy, megoldásra irányuló legkisebb szándék nélkül.

    Tudod te milyen az amikor három napon keresztül nem alszol hanem folyamatosan talpon vagy mert egyre kevesebben vagyunk, a nyugdíjba vonulók helyett nem engednek felvenni új embereket?Csinálod amire felesküdtél amikor a melegben már azt sem tudod ébren vagy-e vagy alszol olyan kimerült vagy, de csinálod.És miért?Azért, hogy lásd a korrupt társadalmat, a sok nyavajgó embert aki csak benned látja a bűnöst, mert a média elhiteti veled, hogy mi vagyunk a felelősek mindenért.

    Rendőrök nem tartják be a Kreszt?Honnan tudod ,hogy én betartom -e?Azért mert mobiltelefonnal megörökítenek pár szabálytalankodó rendőrt akkor ez az jelenti ,hogy mind ezt csinálja? Sértő a megjegyzésed, főleg úgy ,hogy leírtad ,hogy te nem általánosítasz(akkor nem tudom ez mi volt).
    Képzeld el, nálunk az év rendőre az lett aki a város határában illegális gyorsulási versenyeket rendez és ezt civil barátaimtól tudtam meg.Hányinger,

    Amíg a média, a negyedik hatalmi ág irányítja az emberek gondolkodását, addig nem is várható elmozdulás pozitív irányba.Mónika show, Győzike,kurucinfó, ez ma Magyarország.
    Ti azt látjátok ami a közvetlen környezetetekben történik plusz amit a média önt rátok.Nekem rengeteg kollégám van akit le sem köpnék, mert szinte emberszámba sem veszem őket mert nagyobb bűnőzők mint akik ellen harcolunk, de ez ellen én nem tehetek.
    Én csak annyit tehetek ,hogy teszem azt amire felesküdtem és megelégszem azzal ,hogy az én munkámmal meg vannak elégedve azok akikkel kapcsolatba kerülök és ezek nem a főnökeim.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák