Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Chal #881 üzenetére

    Jó, én csak arra akartam kilyukadni, hogy mi nem látunk dolgok mögé. A te gondolatmeneted logikusabb és valószínűbb is, de biztosra nem tudhatjuk, hogy most mi a helyzet a beszállítókkal szerintem. Most ha ennyire elkapkodták a készleteket, akkor valószínűleg tényleg esélytelen, hogy beszállíókhoz több darab kerüljön (hacsak alá nem írtak erről valamiféle megállapodást). De mondom még egyszer szerintem nem látunk eléggé a színfalak mögé.

    Amúgy meg tökmindegy, mert ez tényleg sok a Riftért. És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy nyáron jönnek az next gen VGA-k is... Azokra megint legalább ennyit ki kell majd pengetni. És akkor veszünk 230-ért egy riftet meg megint 200k egy VGA... Tessék fél misi és akkor elkezdhetjük a VR mulatságot... :W

    Jah és énis láttam olyan tweeteket Palmer alatt, hogy "fejlesztők vagyunk, benne is voltunk egy projektben de leállítottuk az árakat látva mert így a VR-t elkapálták..". Ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, ha valóban így veszi a nép, akkor csak saját magukból csinálnak bolondot az ilyenek, mert ha kereslet van rá, majd legfeljebb mások fejlesztik le az ilyenek miatt a játékokat. :K

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák