Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Németh Péter #8376 üzenetére

    Kezd az Oculus Home-os cuccokkal szerintem. Eleve a Touch intro jo lesz, de letoltheted az Oculus Dreamdeck, Showdown, Bullet Train, Robo Recall cuccokat es probald ki ezeket kezdetnek. Mind ingyenes es azert mas vilag mint a hackes FPS. Foleg hogy az FPS az ami tenyleg nagyon gyorsan fejfajashoz es hanyashoz vezethet foleg ha nem vagy VR-hoz szokva.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Németh Péter #8376 üzenetére

    Azt megkérdezhetem, hogy ezt hogy képzeled el? Mármint a BF-et VorpX-szel.
    A VorpX és társai semmi mást nem csinálnak csak kiteszik a képet a HMD-re, meg ha szerencséd van akkor az egérmozgást emulálják.
    Ha ilyen sokat játszottál vele, gondolom multiban teszed. Szerinted ott egy ilyen megoldás mennyire életképes? Rángatod az egeret, és vele a nézőpontodat? Egyenes út a hányáshoz. A HMD-vel célzol? Az gondolom, egyenes út a sikertelen meccsekhez :)

    Olvasd vissza egy kicsit a fórumot, sokszor volt már téma,hogy ezek a tákolással VR-osított játékok mennyire rossz élményt nyújtanak.

    Javaslom, hogy első körben maradj az eleve VR-ra tervezett játékoknál, és ha már kifogytál belőlük, akkor ráérsz játszogatni ilyenekkel. (bár én nem tudok kifogyni belőlük, gyakorlatilag gyorsabban jelennek meg anyagok az Oculus store-ban mint ahogy végig tudom játszani őket. Az Arktika.1 is jövő héten jön, és közben még a Xing-gel se végeztem)

    Más téma, de ha már játékok.

    Titeket kicsit se tölt el szégyennel, hogy elköltötök 600+ EUR-t egy Riftre, 1500+ EUR-t egy PC-re, ami meghajtja, plusz millió egyéb kiegészítőre, és utána meg itt érdeklődtök, hogy hogy tudtok warez megoldásokat alkalmazni, meg hirdetitek az Alice-t meg a Project Cars2-t hogy milyen jól működik a lopott verzió is?

Új hozzászólás Aktív témák