Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz gulasoft #50007 üzenetére

    Köszi a tippet, igen, ez így működik :)

    #50029 Márton
    Mondjuk a felét nem értem annak amit leírtál, szóval valószínűleg nem fog hiányozni, de azért mégis kíváncsi lennék, hogy mik azok a dolgok amiket említettél :)
    Mi az a timewarp layer? 8K-s videót nem valószínű, hogy nézni fogok, már csak a rendelkezésre álló internet sávszélességem miatt sem. Az AMB megosztás, gondolom a Samba lenne, de az MPO nem tudom mire való.
    Mindenesetre letöltöttem a Bigscreen-n de azt elindítva Oculus hardware error-t ír. A párbeszédablakot be tudom zárni, ill megnézni a Device settings-et. Utóbbit megnézve, zöld pipát látok, a státusz Active és Connected. Milyen feltételnek kellene még teljesülnie?

    #50030 Raymond
    Meg akartam nézni ezt a Gallery dolgot is, de sehol nem találok ilyet. Minden bizonnyal én bénázok, de ezeken a kezdeti nehézségeken túl kell valahogy lendülnöm :)

    Egy másik kérdés. Működik e többfelhasználósként a rendszer. Úgy értem, mint pl. egy konzol. Felhasználónkénti menükörnyezet, az egyik profil alatt megvásárolt játék működik e a másik ugyanazon headset-et használó fél számára is, és ennek megfelelően felhasználónként külön kezeli e a játékok mentéseit, stb. Amennyiben igen, úgy elég külön-kölön mindeki számára egy Meta fiókot regisztrálni?

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák