Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barcalaci84

    őstag

    válasz Jinxb1rd #32021 üzenetére

    Pont azért nincs hivatalos dátum, mert nem akarják elkapkodni egy határidő miatt... Így dec 21 ig raernek ha valamivel nem elegedettek...

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Jinxb1rd #32021 üzenetére

    A lencse témát én is furcsának tartom mert eleve úgy volt, hogy új lencsét raknak bele. És a review-erektől sem nagyon jött rá panasz. A színekkel voltak inkább gondok. Lehet, hogy nem sikerült jól belőni a színprofilt a lencséhez, létezik ilyen? Vagy a lencsék amiket először kaptak hibásak lettek volna? Végül is tudok olyan országról is amelyik selejtes maszkokat rendelt egy világjárvány idején és csak hetekkel később jöttek rá, hogy selejt szóval bármi meglehet... :U

    Akárhogy is legyen szerintem nem szabad így hozzáállni ahogy írod. :( A sima Reverb-nél voltak gondok a kábellel, már a vadonat új termékek esetén is. Tanultak belőle. Tanultak belőle, mert látszik a G2-n is ahogy össze van rakva és árazva, szinte mint akik olvassák a fórumokat (reddit) tehát ha mások kívánságait figyelik akkor tuti tanulnak a saját hibájukból is. Azaz szerintem azért csúsznak mert komolyabb szintű a minőségellenőrzés, mint a Reverb-nél volt a kábeles probléma miatt... Lehet ismét észrevettek valamit és inkább most javítják, mint hogy selejtet adjanak ki.

    De az is lehet, hogy tényleg csak fel akarnak halmozni egy készletet, illetve valóban hatalmas az érdeklődés a headsetre. Nem korlátozták a preordereket, nem volt szó több hullámos pre-orderről. Annak idején, mikor a CV1 startolt, az Oculus jól tudta, hogy nagy az érdeklődés a HMD-re. Le is zárták a pre-ordert talán valami 1-2 óra alatt? Annyi megrendelés jött... És hullámokban nyitották újra a rendelést, páran a topik régi motorosai közül talán még emlékeznek erre...
    Egyszerűen túl sok rendelést adtak le amivel nem számoltak és amit most mind ki szeretnének szolgálni, egyszerre. Különben jönne a hőzöngés, hogy neki miért szállították ki, nekem miért nem? - és jogosan...
    Valve indexre is még mindig azt írják, hogy 4-8 hét, mire megkapod... még mindig hatalmas az érdeklődés a VR headsetekre. Mondjuk fura, hogy a sokkal olcsóbb Rift S meg jó ideje sok helyen van készleten...

    Amúgy meg késnek 1 vagy másfél hónapot? Az semmi... 4 éve van CV1-em és bár nagyon jó élmény volt mikor megvettem, már akkor el tudtam volna képzelni jobb HMD-t...

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák