Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz Raymond #13722 üzenetére

    Tudom hogy a hiv. nevük bázisállomás. :) Azt is tudtam hogy szemben kell lenniük. A kérdés hogy PONTOSAN szemben kell lenniük, ugyanazzal a beállított szöggel, vagy elég hogy a látószögükkel észreveszik és látják egymást? (Azt tudom hogy lehet használni végső helyzetben az ún. szinkronizációs kábelt, bár nem tudom hogy láttam-e a csomagban? lehet h ezt is külön kellene venni.) Azért kérdezem ezt mert itt a szobám rajza a lehetséges tervvel:

    Amint látható, igen, gyakorlatilag csak minimum roomscale játékteret tudnám kialakítani. A szaggatott vonal jelenti azokat bútorokat, amik jelenleg a szobámban vannak, de játéktér kialakítás során eltávolításra kerülnek, ill. ágy elmozdul. kék vonalak a bázis állomások a vonal forgatott helyzete mutatja a hogy mennyire lenne elforgatva. A többi egyértelmű sztem. :) A lényeg hogy itt a tartógerenda a nagyobbik ellenség (bár lehetne az első állomást elhelyezni olyan szögben hogy nem annyira látszik.) vszeg és a asztal melletti bázisállomás nagyobb lefelé döntéssel lenne mint az ágy feletti, az ülő vr mód miatt is.
    A 2. verzió az lehetne (bár nem akarom elmozdítani a komputeremet.) A szg a két szekrény helyén lehetne, bár sajnos nem férne el a teljes 170 cm hosszával.. Ott a játéktér szélesség 180-190 cm is lehetne, DE ott pedig egy kinyilló ajtó lenne az ellenség mertugye vr közben balesetveszélyes lehet, ha vki be akar jönni... :U

    Mi a véleményetek? :)

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák