Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz FeRRaR1 #7228 üzenetére

    Nálam csak használt autó játszik, mert sajnálom az idegemet arra, hogy a vadicsillivili 20+ millás autónak nekimegy a paraszt, rányitja az autót, stb. Ha lenne rá pénzem, akkor se. Inkább veszek két ilyen autó 5 éves értékvesztéséből egy lakást, azt kiadom és tíz év alatt a bérleti díjból ott vagyok, hogy van egy kvázi ingyen lakásom a gyereknek.
    5-6 évesen, jó állapotban, töredék áron pont jó lesz nekem más ember levetett autója, ha műszakilag rendben van. Kívül pár ez-az elfér, belül legyen patent. Arra tudok vigyázni. 10 más által elkövetett külsérelmi nyomra jut egy, amit én okozok az autónak (az is a kapkodás miatt, bp belvárosi parkolásnál)

    Amúgy Giuliából csak Veloce-t vennék, az én habitusommal egy QV olyan lenne, mint bekokszolt csimpinek a kezébe adni az AK47-est :DDD A Veloce-vel csak egy sima stuki lenne csimpinél :D és ugye 510 lovat utcán hol autózol ki? hétvégi autónak inkább valami roadster vagy kabrió kellene, hétköznapi járósnak meg sajnálnék ilyen csúcstechnikát koptatni.

Új hozzászólás Aktív témák