Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz Ganz-[HUN] #5248 üzenetére

    Köszi köszi! :D A virágokat az öltözőmbe kérem! :D :R

    Kicsit más! Letöltöttem én is ezt a NeroCDDVDSpeed programot. Nos én is el akartam végezni 1-2 írt lemezemnél ezt a minőségi tesztet amit a kolléga is elvégzett. De sajnos egyszerűen a lemezminőség teszt fülre rámegyek és hiába van a lemez a meghajtóban a start fül egyszerűen halványszürke marad tehát nem engedi elvégezni a tesztet. A Benchmarkot és a lemezscant gond nélkül elvégzi. Nekem egy ilyen típusú íróm van: tsstcorp cddvdw sh-s222a sb02 . Utánanéztem és ez azért lehet mert nem minden írót támogat vagy mert régi a firmware. De nem merek frissíteni rajta mert a helyzet az hogy eddig nekem ez az író minden lemezt tökéletesen megírt bármire is írtam. ;) Olvasgattam 1-2 fórumon hogy a meghajtó firmware frissítése teljesen hazavágta a meghajtót tehát ezért nem merem mert elcseszni azért nem szeretném mert nekem tényleg jó szolgálatot tesz. Ez amúgy egy Samsung Writemaster író. Erre nem tud valaki valamilyen megoldást? Vagy nincs esetleg másik hasonló tesztelő program ami mondjuk ugyanezt a tesztet el tudja végezni és még az írómmal is kompatibilis? :R

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák