Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    Sziasztok! Feltelepítettem a wargalex féle openwrt legfrisebb verzióját. De van egy kis gondom amiben a segítségeteket szeretném kérni. Eddig a nyomtatómat az itthoni média szerverembe dugva osztottam el a hálózatban, de sajnos a scanner részt sehogysem ismerte fel és mivel multifunkciós a nyomtatóm, jólenne ha hálózatban scanner is működne. Szóval én most rádugtam az én TP-Link WR1043ND routeremre a multifunkciós nyomtatóm mert neten azt láttam külföldi oldalakon hogy itt megoldható openwrt alatt az hogy működjön a scanner is a hálózatban. Megcsináltam amit ír a szolgáltatások menü - p910nd nyomtatószerver résznél hogy feltelepítettem az USB (kmod-usb-printer) csomagot és bekapcsoltam ezt a funkciót. Ujraindítottam a routert is, de az istenért sem találja meg a nyomtatómat a hálózaton. Windows 7-be rámegyek hogy hálózati nyomtató hozzáadása, keresi-keresi, de semmit nem talál. Média szerveren egyből megtalálta, de mivel ott nem megy ugye a scannelés így valahogyan itt openwrt-be szeretném ezt megoldani, meg azt is hogy működjön a hálózati nyomtató elérés. Mit kell még tennem hogy ezek működjenek?

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák