Új hozzászólás Aktív témák

  • Stonerice

    őstag

    válasz vargalex #1272 üzenetére

    Nekem nincs benne gyárilag(legalábbis kezelőfelület nincs :DDD ). 741nd routerhez. Bekapcsolt qos-el pedig egyáltalán nem működött. Lehet lemondok róla.
    Most próbáltam ki DDWRT-vel is. Azzalse ment . Gondolom mert több időnek kellene eltelni. Mivel csak ki-be kapcsolgattam a router állítgatások után a torrentkliens-t.
    Visszaraktam az openwrt-t , és most megy nadjából az általam adott sávszél 75%-ával (qos-el). És ,most nincs upnp fent.
    Egyébként DHT-s torrent. Úgyhogy elég sok idő mire összeszedi a kapcsolatot. Jóaz így. Nembolygatom tovább.
    Openwrt-vel nem nő meg úgy a ping a routeren, azért is döntöttem e-mellett. Persze, ha megy a qos, akkor jobb a ping a többi fw-hez képest.

    Illetve az én routeremhez is egy másik routerről jön a net wifin keresztül. Valami módszer van arra hogy ne nőljön a router ping-e? Az első (AP) routernek jó lenne ha alacsonyabb lenne. Azon gyári fw-van, 741nd típus az is. Tegyek arra is openwrt-t?

    [ Szerkesztve ]

    Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Új hozzászólás Aktív témák