Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz Integrale #5142 üzenetére

    @Integrale & zoo8800

    Igen, a "baszki" eléggé találó...még szoknom kell az odafigyelést. :)

    ...és igen, még mindig jobb, hogy így derült ki, mint egy hosszabb kirándulásnál.

    @kurion

    Köszi a videót, elraktam. Nem is tudtam, hogy a szárat is lehet variálni! :R

    Más...

    Találtam GT-be való gyári mélynyomót + erősítő és CD tár is van benne: ~10k-ért van kitéve.

    Megnéztem a csomagtartómat, és elvileg a jobb oldalon ott vannak a rögzítőhelyek, t.i. három csavarhelyet találtam.

    Referencia kép

    Tudja valaki, hogy NEM Bose gyári szetthez csak plug&play a csatlakoztatása, vagy mókolni kell?

    Élnék a lehetőséggel, mivel a) a gyári cucc nem foglalna felesleges helyett a pakolórészen (lásd a képen), illetve b) az előző tulaj már áthúzott két kábelt, gondolom a tápnak; bár mindenképp villanyászra bíznám, sz'al tkp. mindegy mi van már ott.

    Mint kifejtettem anno, elég süket vagyok a zenéhez, sz'al inkább az 'érzés' miatt tenném bele. Másrészt, végignézve az aftermarket fejegységek kínálatát, nem hiszem, hogy cserélek fejegységet: mindegyik ritka illúziórombolóan nézne ki a középkonzol 'szabása' miatt: az 1 DIN-esek alapból kiesnek (egynek sincs pontkijelzője, bazz') és ocsmányul festenének. A 2 DIN-esek egy fokkal jobbak, mivel nagyobb részt terítenek be, de ugyanúgy sután állnának ott.

    Szóval okosításra marad a jack-en belógatott telefon (navi, net, zene), esetleg egy BT-os Dension szett vagy hasonló; bár egy 1-2k-s kábel + 1/2 óra szerelés vs egy 40k-s Dension setup + annak a beszereltetése nem egy súlycsoport. A telefont úgyis töltőn kell tartanom, annak a zsinórja mellé még egy jack kábelt fityegni látni már nem oszt vagy szoroz.

    [ Szerkesztve ]

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák