Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .:Kristian:.

    addikt

    válasz @rglaaf #2542 üzenetére

    Neki Punto II van ha jól emlékszem, nekem pedig Tjet Bravo. Kiváló motor, nem elfogultságból mondom. Itt egy kis olvasni való, Tjetről is írnak, Bravo tulajoknak pedig kötelező. :)

    [ Szerkesztve ]

  • rbalint88

    addikt

    válasz @rglaaf #2542 üzenetére

    ezüst is koszosodik, csak nem annyira feltűnő. de az is csak tisztán szép igazán. tankolásoknál levereted, akkor a fekete is tisztának látszik, ha meg gané van -mint most-, akkor meg az ezüst is koszosnak tűnik.
    magánszemélynél nagyobb tűrés van benne, kereskedő 50-100k-nl nem enged többet. főleg jó autóból nem, mert azt elviszik árában is.
    egyébként ez a fekete nekem olyan, hogy ha ilyenre lennék ráállva, akkor rohanok megnézni, nehogy elvigye előlem valaki.
    a 156-ot két hónap keresgélés alapján vettem meg, amint felkerült hahura és kaptam értesítőt, hívtam az embert, hogy milyen az autó, kértem még képet a beltérről és utána visszahívtam, hogy ha nem hazudott, akkor meg van véve az autó. mivel nem hazudott, meg is vettem :)
    most lehet ettől sokan sokkot kapnak, de 50ezer Ft-on toszakodni egy autónál butaság. ha találsz egy viszonylag öreg autóból (5+ év) egy patika állapotot, jól felszerelve, jó motorral, nem a világ kilométerével (5 évig 250e km, afölött 30e/év), leinformálható, normális szervizmúlttal, nem gombócból visszaépítve, azt meg kell venni akkor is, ha a nagyátlagnál akár több százezerrel drágább. a két hónap keresés alatt hívtam 100+ hirdetést, megnéztem 40-50 autót. a kínálat felső harmadában is olyan köpedelem fosok voltak, hogy nagyon. értsd: 1-1,5M között néztem az autókat, majd végül névre írva 760-ért vettem, mert ezért legalább annyit kértek, amennyi reális volt. sok a km (290), de vezetett a szervizmúltja, elég jól felszerelt (azért még egy ülésfűtés elférne) és minden elemén gyári a fényezés, csak kicsit meg van bácsizva a sarkain, de legalább nem sajnálja úgy az ember, ha valaki nekiparkol. műszakilag meg tip-top, beltér so-so, de 30!!! ezer Ft-ért vettem bele komplett belteret, majd tavasszal átépül és akkor ha visszatekerném 150-re, az is hihető lenne, de remélem még az 500-at is nálam fogja megérni :) ja és sok 1-1,2M példányénál jobban egyben van esztétikailag így is....

Új hozzászólás Aktív témák