Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erx470

    csendes tag

    válasz hobizoli #13801 üzenetére

    Gondolom szemrevételezve meg lett a kipuff sortömítés is, de úgy, hogy leszedte és megnézte majd cserélte a tömítést nem, egyik szerelőnél sem történt meg.
    Átnézték a teljes kipuff rendszert (már 3 kül. szervizben is), nem fúj ki sehol, nem lyukas, nem rozsdás...ok.
    De, hogy képes megrekedni vhogy az autó alatt ez a büdös, szúrós kipuff gáz szag az normális, és a kerringető venti meg behúzza az utastérbe, úgy látszik ez a Punto ilyen. Szerintem már alapból az se normális, hogy ilyen büdös az autó kipufogó gáza.
    A kipuff rendszer nem lett megbontva (vagyis mióta nálam van az autó), elvileg még gyári a rendszer. Bennem már az is felmerült, mi van, ha rossz a DPF, Kati (vagy nincs is már benne) csak ki van ütve a Computerbe (amúgy nincs hiba kód, nincs sárga/se semmilyen lámpa).

    Mondtak már ilyet, az egyik helyen, hogy ez nem is kipuff gáz szag, hanem égett szag, de hogy mitől azt nem tudja (lehet vmi lecsepenő folyadék ég/párolog el ezt is mondta). Ill., máshol, hogy most a hűvösebb időben a légnyomás miatt van ez kb., ilyen. Volt olyan is, ahol elmondtam még a vizsgálat előtt, mi a panaszom az autóval és rögtön jött a válasz nem tudja megvizsgálni és megmondani mi ez.

    Nem tudom már hova vigyük...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák