Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Czo

    őstag

    válasz -Skylake- #39688 üzenetére

    A Pro Displaynek szerintem semmi koze nincs az iMachez. Ahogyan anno, a $3300-ba kerulo, 30"-as Cinema Displaynek sem volt ellenfele, $1699-es aron megveheto iMac 27". A Studio es a Pro Display tok jo kiegeszito a Mac Pro/Mac Studio vonalnak. Ez kb pont olyan, mint a multban volt a G4 PowerMac es a G4 Cube (mind a ketto erosebb volt, mint az iMac, a Pro pedig erosebb most is, mint a Studio). A monitorok pedig, mint a nagy, 30"-as Cinema Display (Pro Display) es felebe se kerulo, 20" es 23"-as Cinema Display (ala' Studio Display). Amikor volt 20", 23" es 30"-as Cinema Display, akkor tudtal venni iMacet kezdetben 17" es 20" kesobb 24" mert 27" meretben is.

    Szoval, szerintem most is ott van az otthoni vonalban a lyuk a 24"-es monitor felett, amit a 27"-es iMac kepviselt. A 27"-es iMac vasarloinak nem tudsz jelenleg gepet kinalni a kinalatbol, mert nincs. Itt vagy meg mindig Intelt hasznalsz, vagy downgradelsz a 24"-es iMacra.

    Miert kevered egyebkent a Home/SoHo vonalat a Professzionalis vonallal? Ezek a kategoriak jol megfertek egymas mellett. En nem vennek Pro/Ultra gepet, se a hozza tartozo monitort otthonra, ahogyan eddig iMacekeket vasaroltam. Aki Pro/Studio geppel dolgozik, az nem dolgozna iMac geppel. A 2 kategoria nem harapdalja egymast. A MacBook Pro/PowerBook vonalon van atlogas, hogy vehetsz Studio Displayt az MBP-hez, ahiogyan en anno vettem az MBP-hez Thunderbolt Displayt, vagy ahogyan elotte vettek az emberek Cinema Displayt a PowerBook, korai Inteles MacBook Pro gepekhez.

Új hozzászólás Aktív témák