Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • esteban

    senior tag

    válasz faster #319 üzenetére

    1., De miert kellene ''jobb'' kartya egy gepbe mint a 5200?
    2., Azt en nem tudom eldonteni, hogy jobb-e vagy sem az 5200U a Mac-ben mint egy PC-ben mert:
    mas a hw kornyezet, mas az os ... meg azt sem tudjuk, hogy a 5200 amit mac-be tesznek es amit
    a PC-be ugyan az? Lehet lassabb lehet gyorsabb. Mindenki dontse el, ugy hogy kiprobalja olyan
    alkalmazasokkal amivel akarja.

    (csak a pelda kepen: Audi A8-as jo kocsinak szamit Europaban, viszont nem cserelnem le a
    Toyotamat rea Laosban) ... minden a kornyezettol fugg, nem lehet kiragadni belole, es ugy
    ertekelni.

    3., Kritizalni lehet ... persze. De vitatkozni hulesegeken, szerintem folosleges ...
    4., Nem kollegam, nem is ismerem. Nem vedek (probalok nem vedeni) semmit es senkit alapok
    nelkul.



    ...egyebkent megjegyzem, hogy jo lenne egy szinvonalas mac rovat itt a PH! -n ... van ott is sok
    erdekes dolog. Mint fenn emlitettem, csak par hete hasznalok mac-et, nekem is sok minden uj!

    iBook + RedBull :)

  • 747

    senior tag

    válasz faster #319 üzenetére

    ''Aha. Akkor a kollégádnak szólj, hogy szálljon le a témáról.''

    nem ismerem esteban-t, ugyhogy ez az ''apu vedj meg''-duma nem fog bejonni.

    ''És miért kéne Macet vennem ahhoz, hogy kritizáljam azt, hogy egy Powermac G5-ben, ami nem
    egy olcsó gyenge gép, alapból egy FX5200 van, ami egy low-end end kártya?''

    ha valaki a lotenyesztes rejtelmeirol akar vitatkozni, akkor nem hatrany, hogy latott mar elo lovat.
    FYI: a mac-et elsosorban NEM gamereknek keszitik. DTPre/netezesre/irodai melora boven eleg az
    5200U, ami 3Dben nem egy villam, de ha nincs lo, jo a szamar is. raadasul a PowerMac-ben
    cserelheto a graka.

    ''Talán tilos kritizálni a Macet egy PC vs. Mac fórumban?''

    nem tilos, ha az ember rendelkezik megfelelo tudasbeli hatterrel. kezdesnek lapozd at az OpenGL
    extension-oket.

Új hozzászólás Aktív témák