Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Czo #40687 üzenetére

    "Alapvetoen, ertelmetlen adatot tarolni a backup lemezen, hiszen ha meghal a backup lemez, ez az adat oda lesz :D."

    itt szerintem kicsit felrertheto voltam. szoval ugy gondoltam, hogy mondjuk ketteszedem a disket, az egyik felere megy a timemachine backup, a masik fele siman storage. tehat mondjuk van rajta egy general "letoltesek" mappa , amit nem backupol a TimeMachine. Csak azt backupolna rola, ami direkt igy van rendezve ( pl letoltesekbe megy alapbol, de mondjuk az egy szamla, ezt en kezzel atdobom a helyere mikor szortirozom). Szoval inkabb arra vonatkozott a kerdes, hogy alapvetoen a mac az igy hibatlanul kezel e egy ilyen felallast ? Mert en pl teszt jelleggel engedelyeztem most a time machinet (eletemben eloszor), de a disket amit krealtam hozza ahogy te is mondtad, egeszben befoglalta ami ugye elbol jo indikatora lehet annak, hogy nem szereti ezt a megoldast.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák