Új hozzászólás Aktív témák

  • UX

    junior tag

    válasz Czo #39501 üzenetére

    Nem is tudom..
    Talán egyszerűbb lenne ha felhívnálak.
    Bakker, én tényleg mindent megteszek hogy működjön. De vagy te nem jól magyarázol, vagy én nem értem mit írsz.
    Szóval, akkor tisztázzuk. hogy a Fit nézet az nálad az hogy a csúszka a minimumon van.
    Csak mivel nekem a legújabb rendszer van, így semmi nincs oda írva.
    Hiába a ismerem a kifejezést, fogalmam sem volt róla miről beszélsz.

    Na, oké. Viszont bárhogy állítom a csúszkát a nagyítás nem működik.
    Csinálnál egy screenshotot a te beállításaidról?

    Preview.app
    Letöltöttem, kiválasztottam a free verziót, és nem csinál semmit. Insta oldalon akarja hogy belépjek. Nem is értem..
    Amúgy megvásárolnék én bármilyen applikációt, ha ezt az alapműveletet biztosan tudná.

    Most a Better Touch Tool bosszant, mert nem hajlandó működni egyáltalán. Így ismét óriási mozdulatokat kell tennem az egérrel hogy a képernyő egyik oldaláról átvigyem a kurzort a másik oldalra. Lehet mindjárt megvásárolom, csak utálom ezt az online fizetési tortúrát.. Legszívesebben mindent apple pay-el fizetnék.

    De ugye ez is csak kötekedés. Hogy lehet lassú a gyári egér, gyári beállításokkal? Hiszen azt egy olyan nagy óriás alkotta mint az apple. :DDD

    "A Finderben, elohozva a QuickLook -ot (space, ha nem tiltottad le), itt ugye egyszeruen vegig tudod lapozni a folderek tartalmat, mindenfele program megnyitasa nelkul"

    Persze, ezt vágom, ezzel nincs is semmi baj. Én a megnyitott kép nézegetése közben akarok lapozni, és nagyítgatni.

    Bakker, jó lenne visszaemlékezni hogy miben volt félelmetesen sz.r az a trackpad, de csak azért nem rendelek újra egyet.
    Ha jól emlékszem nagyon pontatlan volt, és az alakzatok végpontjait sem tudtam vele eltalálni.

Új hozzászólás Aktív témák