Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Üdv, sikerült értelmezni a címet, tisztában vagyok vele, hogy ez az asztali gépekre van kihegyezve, de a laptopos részlegről ide irányítottak, az általános kérdéseim miatt.

    Szóval, most szeretnék macre váltani, mivel munkához kell, és mozogni is muszáj, macbook a cél. Eddig viszont csak nagyon közelről láttam ilyet sosem használtam és nem is olvasgattam róluk.

    A következő tpust néztem ki, elfogadható árban: Macbook Pro 17"

    Grafikai melóra kellene, főleg adobe termékekre, ezzel nincs is gond, viszont a 3ds max már nem annyira barátja ennek a platformanak... erről esetleg tud valaki érthetően informálni

    Sokat menne a gép, ha kábelről használnám, és napi 8-10 olykor 12 órát menne, az károsítaná az aksit?

    Igaz hogy ez a márka jobban tartja az árát?

    Itthon csupán agynak használnám, minden lehetséges eszköz külsőleg lenne hozzákötve (monitor[display port vagy dvi] hdd, keyboard, mouse, 5.1, card reader) megoldható?

    Továbbá mivel nem értek hozzá, nem tudom mire kellene rákérdezzek, bármilyen jó tanács hasznos, pl olyan élmények, hoy mikor más váltott pc-ről, akkor mire figyelt, mi okozott csalódást, mit csinált volna másképp.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák