Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz mcsabee #11102 üzenetére

    Szia! A főbb disztrókról itt találsz rövid angol leírást. Kb. amiket a kolléga is mondott fentebb.
    Azt ajánlom egy 4 GB-os pendrive-ot szerezz be, és a disztrók oldalára ellátogatva töltsd le a 32 bites Live médiát, majd a pendrivelinux oldalon található programmal telepítsd a pendrive-ra, és arról indítsd a gépet. Ha ezt még nem tudja a konfigod, akkor sajnos CD-ket kell írnod.

    Amiket ajánlok: Ubuntu és variációi (alap ugyan az kb., de az ablakkezelő más) Kubuntu, Lubuntu. Nagyon jó az openSUSE is, ebből is van KDE és Gnome változat, én a Gnome-t ajánlom, nekem az a szimpatikusabb. A Fedora is nagyon szép, hamarosan itt a 15-ös, érdemes megnézni. XP után szvsz a Mint és az openSUSE a legkevésbé újdonság, az új Ubuntu eléggé más felület, nem megszokható az is. Gentoo és Slaxware inkább a linuxhoz már jobban értőknek való, ahhoz kevesebb infó van a neten, mint pl. Ubuntuhoz.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák